- Reklama -časopis
- Reklama -časopis
DomůZdravíProdejna bylin aneb jak snadno doplnit vitamíny?

Prodejna bylin aneb jak snadno doplnit vitamíny?

Ne nadarmo se říká, že vitamíny jsou jednou z nejdůležitějších součástí vyváženého jídelníčku. Spolu s vlákninou a bílkovinami zajišťují zdravé fungování lidského organismu, nicméně mnoho lidí doporučený denní příjem vitamínů podceňuje. Pokud nejste schopni si dát alespoň jednou denně ovoce nebo z nějakého důvodu toužíte po koncentrovanějším příjmu vitamínů, pak je pro vás jako stvořený speciální doplněk stravy, který nabízí prodejna bylin.

Proč houby?

Prodejna bylin má ve své nabídce doplněk stravy vyrobený z žampionu brazilského. Této houby se v žádném případě nemusíte děsit, protože ji obyvatelé Sao Paula v Brazílii považují za velmi prospěšnou pro lidský organismus. Obsahuje totiž vysoké množství bioaktivních látek, jako jsou například vitamíny, minerální látky nebo polysacharidy. Největší výhodou tohoto doplňku stravy je ovšem jeho koncentrovanost, kdy obsahuje asi 20krát více látek než obyčejný prášek z hub.

Jak tablety podávat?

Stejně jako u ostatních doplňků stravy, ani u žampionu brazilského byste neměli překračovat doporučené denní dávkování. Prodej bylin v e-shopu je uživatelsky velmi přívětivý, a proto informaci o podávání tablet naleznete nejenom v příbalové informaci, ale také v popisku daného produktu. Běžná dávka jsou asi 2 kapsle denně, nicméně může nastat případ, kdy lze podávat až 10 tablet. Před tím je ovšem vhodné poradit se s lékařem.

Pro koho není produkt vhodný?

I když jsou koncentrované tablety z žampionu brazilského lidskému organismu velmi prospěšné, přesto nejsou vhodné úplně pro každého. Tomuto doplňku stravy by se měly vyhnout hlavně kojící a těhotné ženy a pochopitelně také děti do 3 let věku. Samozřejmostí by mělo být nepřekračování doporučeného denního dávkování, protože v takovém případě se u vás mohou objevit neočekávané zdravotní komplikace.

Chcete-li komplexně doplnit vitamíny z vynikajícího přírodního zdroje, pak se jeví tablety žampionu brazilského jako ideální možnost. Bylinky e-shop je navíc nabízí za rozumnou cenu.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek