- Reklama -časopis
- Reklama -časopis
DomůZdravíDo nových dioptrických brýlí se vyplatí investovat

Do nových dioptrických brýlí se vyplatí investovat

Jestliže se nám „pokazí“ zrak, a my potřebujeme kvalitní dioptrické brýle, je nutné navštívit oční optiku, kde nám nové brýle vyrobí na míru. Ano, je to tak. Pokud máme vadu zraku, u které není vhodné koupit si jakékoli brýle s určitým počtem dioptrií na každém oku, které jsou nabízeny v podstatě dnes už v jakýchkoli prodejnách, je oční optik naším cílem. Nabízí nejen prodej dioptrických brýlí, ale i další zboží a služby.

Zkušený optik vám skvěle poradí

V oční optice bychom měli dostat erudovaný komentář, který nám do laického slovníku převede brýle, které budeme nosit. Takže v případě, že jste zcela neporozuměli vašemu očnímu lékaři, který vám dioptrické brýle předepsal, měli by vám v optice funkci předepsaných optických skel umět znovu vysvětlit.

Umí také provést měření zraku, což je výborné pro ty, kteří mají „pouze“ nemoc zvanou krátkozrakost nebo dalekozrakost, a míru dioptrií si chtějí „přeměřit“. U diagnóz, jako je třeba astigmatismus, je vždy nutné navštívit očního lékaře. Je ale lepší zajít k němu pro každý případ vždy, aby oči odborně vyšetřil a zkontroloval.

V optice můžete využít i prodej kontaktních čoček, slunečních brýlí a bohatého příslušenství, které potřebujete, když nosíte brýle nebo kontaktní čočky.

Porada i s výběrem obrouček

Je pravda, že kvalitní skla, která mají mnohé funkce, mohou být skutečně finančně nákladná. Není výjimkou, že vás mohou přijít i na 7 000 Kč, zvláště pokud chcete, aby se mírně stmívali, nebo byly stále mírně zastřené, pokud jde o půlená skla, která jsou vhodná na čtení i pohled do dálky, nebo mají funkci, aby se od nich neodráželo slunce a světlo tak, že proti sedícímu házejí do očí „prasátka“.

Ale i přesto bychom si měli spolu se skly vybrat hezké obroučky. Brýle nás reprezentují, měly by být hezké a kvalitní. Umí skvěle podtrhnout krásu uživatele.

Pokud hledáte kvalitní a spolehlivou optiku, kde vám vyrobí precizně dioptrické brýle a poradí k vaší spokojenosti, navštivte oční optiku Věra Řezníčková. Budete jistě spokojeni.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek