- Reklama -časopis
- Reklama -časopis
DomůRady a NávodyPotraviny, které potlačují chuť na sladké byste měli mít v denním jídelníčku:...

Potraviny, které potlačují chuť na sladké byste měli mít v denním jídelníčku: Díky nim dokážete shodit v krátké době

Při hubnutí hraje skladba našeho jídelníčku nejdůležitější roli. Pokud však chcete efekt snižování hmotnosti o něco urychlit, vsaďte na potraviny, které potlačují chuť na sladké, ale také celkově snižují apetit.

Chutná dobře, jsou zdravá, obsahují množství prospěšných látek a navíc pomáhají i snižovat chuť na sladké. Když je implementujete do svého jídelníčku, v tom nejlepším se to prokáže i na vaší postavě. Víte, co je ideální obsáhnout ve stravovací rutině nejen před létem?

Skořice
Skořice patří mezi základní složky, které byste v jídelníčku měli mít, pokud chcete snížit chuť na sladké, eliminovat svoji hmotnost a snažíte se nějakým způsobem shodit. Ideální je dopřát si ji hned v rámci snídaně, protože organismus připravíte na den a zároveň nemusíte čelit návalům vlčího hladu.

No a malý bonus navíc je, že přirozeně zlepšuje náladu. Stačí pokud smícháte jednu lžičku v teplé vody, přidáte pár kapek citronu, med a vypijete.

Bobulové ovoce
Bobulové ovoce obsahuje velké množství vlákniny, vitamín B6, stabilizuje hladinu cukru v krvi a obsahuje také velké množství antioxidantů. Právě ty nejen snižují chuť k jídlu, ale přispívají ke zlepšení trávení.

Proto se doporučuje dopřát si ho každé ráno a ideálně i v rámci malého snacku odpoledne. Tehdy totiž večer sníte mnohem méně, než by to bylo standardně.

Grapefruit
Při hubnutí je grapefruit ideálním ovocem, které byste si měli dopřát. Dokáže velmi rychle nastartovat spalování, snižuje břišní tuk, hladinu cholesterolu a opravdu ve výrazné míře dokáže eliminovat chuť k jídlu.

Toast with avocado, cottage cheese, spinach, sesame seeds, flax seeds. Healthy food rich in fiber, trace elements, omega acids, unsaturated lipids.

Meloun
Meloun má v sobě karoteny, které se mění na vitamin A, vitamin B, C, K. Zároveň je také mimořádně bohatý na látky jako draslík, hořčík, měď, vápník, sodík, železo, mangan. Pokud si ho dopřejete alespoň třikrát do týdne, umíte efektivně bojovat proti ukládání tuků, pomáháte stimulovat funkci jater, čili očistíte organismus od toxinů.

To je všechno, co při eliminaci hmotnosti potřebujete. Umíte takto tělo přirozeně pročistit, nastartovat spalování a dodat mu zároveň dostatek vitamínů.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek