- Reklama -časopis
- Reklama -časopis
DomůRady a NávodyNejlepší zmrzlinárny, které v létě je potřeba navštívit: Sem se určitě během...

Nejlepší zmrzlinárny, které v létě je potřeba navštívit: Sem se určitě během horkých dnů vydejte

Procházka po městě může být opravdu sladká. Pokud patříte mezi milovníky zmrzliny, na těchto místech si přijdete na své. A užijí si nejen vaše chuťové pohárky, ale také estetická duše!

Unikátní projekt, který naleznete v srdci stověžaté, na Malé Straně je láskou na první pohled. Najdete zde poctivou domácí zmrzlinu, ale také zákusky z kvalitních a čerstvých surovin. Věřte, že návštěva na tomto místě bude zážitkem jak pro chuťové buňky, tak pro oko.

Navíc sladkou odměnu si můžete vychutnat v jejich krásné zahradě na houpačkách. Atmosféra tohoto místa je stejně skvělá jako chuť jejich zmrzliny. Určitě vyzkoušejte smetanovou Ruby či Aperol.

Užijí si nejen vaše chuťové pohárky, ale také estetická duše

Malibu sorbet s kokosem, Red velvet nebo Torroncino. To je jen zlomek naprosto jedinečných zmrzlivých variací, které Koun nabízí. Naleznete jej v historickém centru Bratislavy a podle nás si vás už i vizuálem samotného prostoru získá na první pohled. Hravé, veselé, nespoutané a rodinné. Přesně takové to tady je.

„Prostor v historickém centru naší krásné Bratislavy má duši, připomíná mi vzácné chvíle na cestách, kousek Itálie zavřený ve dvoře s balkonky, tetami, které v ranních paprscích zalévají květiny as branou do kouzelného zmrzlinářství s vůní kávy a sladkých břichů.“

„Koun je rodinná firma vážící si každého zákazníka, který touží zažít „malou Itálii s velkým srdcem“. Právě proto pro vás budeme každé ráno sbírat hvězdy, naplňovat kouzelný stroj a vyrábět ručně pravé „Gelato“ abychom vám vykouzlili úsměv na tváři a darovali kousek sladkého života,“ říká Barbara Szalaiova, majitelka.

Kouzelnou rodinnou zmrzlinárnu, najdete také ve slovenském Malém Římě v Trnavě. Majitelé si zakládají na kvalitě surovin, ověřených a tradičních italských recepturách a osobním přístupu. Když sem zajdete víckrát, budete si připadat jako na návštěvě u dobrých přátel. Opravdu příjemné prostředí a kvalita jsou něčím, s čím zde můžete počítat.

Various ice cream scoops in cones with copy space. Colorful ice cream in cones chocolate, strawberry, blueberry, pistachio or matcha, biscuits chocolate sandwich cookies on blue background. Top view

„Trnava není náhodná. Toto město jsme si vybrali pro náš provoz z jednoduchých důvodů. Dýchá historií, ale má mladou duši, univerzitu, plno škol a také kostelů. Přesně jako Věčné město! Trnava je mé rodné město, Řím se na 12 let stal mým druhým domovem.A pokud tato dvě města spojuje mnoho faktorů, Trnavě dodnes chyběla zmrzlina, která by se právem mohla pasovat za římskou.Proto jsme se rozhodli otevřít Cremì, která v Římě existuje už přes desetiletí a kde se vaří zmrzlina podle originální receptury .“

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek