- Reklama -časopis
- Reklama -časopis
DomůZdravíÚčetnictví v koronakrize: Jak na bezpečnou a jednoduchou práci z domova

Účetnictví v koronakrize: Jak na bezpečnou a jednoduchou práci z domova

Konečně mohou také účetní pracovat z domu. Stačí znát správné a bezpečné nástroje a také lidé spravující firemní peníze mohou pracovat z bezpečí domova. V článku najdete skvělé řešení pro potřeby účetnictví, aby zůstalo vše bezpečné a zároveň jednoduché.
Pokud jste účetní / čka, jistě vám při představě práce z domova napadne mnoho otazníků. Možná jste slyšeli io platformách, přes které se provozují účetní softwary. Jak se připojíte na účetní server? Jsou data v bezpečí? Jak funguje záloha? Pomůže mi někdo, když budu potřebovat? Nebude to jen krok navíc?
V tomto článku naleznete odpovědi a tip na efektivní řešení práce z domova i na celkovou optimalizaci účetnictví.

účtujte pohodlně
S platformou uctujpohodlne.sk se připojíte k vaší pracovní ploše pár kliknutími ať jste kdekoli.
Vysoká míra fyzické a virtuální bezpečnosti chrání vaše data před ztrátou nebo krádeží. Automatické zálohy se uchovávají z prvního dne v měsíci poslední 3 měsíce a zároveň posledních 7 dní.

A bezpečnost? Účtuje pohodlně je provozováno v datovém centru splňující podmínky certifikace TIER III s 99.982% garantovanou dostupností. O plynulost se bát nemusíte, váš výkon systém monitoruje a přizpůsobuje vašim peak performance požadavkům, proto se už nemusíte omezovat.

Účetnictví v koronakríze: Jak na bezpečnou a jednoduchou práci z domova

Nejde jen o obyčejnou platformu. Velkou výhodou a přidanou hodnotou je partnerství, které získáte. O provoz vašeho řešení se stará certifikovaný tým administrátorů s dostupností 24/7, který zastřeší každou vaši IT požadavek. Vždyť kdo z nás neměl problémy například s tiskárnou? Vše vyřešíte společně a rychle s uctujpohodlne.sk.

Co získáte?

Žádné investice do nákladní IT infrastruktury
Bezstarostné nastavení a migrace
Nepřetržitý provoz bez výpadku
Bezpečný vzdálený přístup odkudkoliv
Automatické zálohování a aktualizace
Bezpečné nahrávání dokumentů
Přidělený certifikovaný technik

Účetnictví v koronakríze: Jak na bezpečnou a jednoduchou práci z domova

Platforma účtují pohodlně podporuje všechny účetní programy, které lze nainstalovat na Microsoft server system.

Pokud jste ještě nerozhodní, vyzkoušejte DEMO účet na 2 měsíce zdarma – ZDE. Poznáte všechny kvality a váš život se zjednoduší. Začněte účtovat pohodlně.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek