- Reklama -časopis
- Reklama -časopis
DomůFitnessSportovní stylingy na léto: Nejlepší motivací na běh jsou tenisky i to,...

Sportovní stylingy na léto: Nejlepší motivací na běh jsou tenisky i to, cítit se během aktivity stále žensky

Co v létě na sebe, pokud se chystáte sportovat? Nejnovější trendy ukazují, že vám stačí málo k tomu, abyste byli stylová i během aktivit.

Nejlepší motivací k běhu jsou tenisky
Model 1080 je považován za vrchol běžecké obuvi New Balance. Špičkové technologie a odpružení se postarají o hladký přechod chodidla v botě a podrážka je zdokonalena vylepšeným profilováním mezipodešve. Ultramoderní styl se odráží také na svršku 1080. Je vyroben s technologií Hypoknit, která mu dodává štíhlejší tvar. Výsledkem je, že verze v12 nabízí podporu a přizpůsobení se všem běžcům.

Stylové plavky na sport
Teplé slunečné dny a jejich rána jsou ideálním časem pro sportování. Běh u pláže nebo ledajaká jiná sportovní aktivita vyžaduje maximální komfort. Nezapomínejte však, že léto je obdobím, kdy si můžete dopřát barvy v různých kombinacích. Duhové pastelové provedení je letos velice trendy a můžete jej variovat na několik způsobů.

Kšiltovka vám ušetří vrásky i únavu
Chraňte si oči a hlavu před sluncem. Nejenže vám to ušetří vrásky, ale také vaši energii a nebudete tak pociťovat únavu. Se stylovými kšiltovkami se roztrhl pytel a jejich design se často vrací k historii značky a jejich počátku. Včetně designů s viditelnými značkami, které chtějí být stále viditelné.

Mother and little girl taking care of their bodies in the morning while doing Yoga meditation exercises at home. Girl is cheating while eating cucumbers from her eyes and looking at camera.

Sportovní podprsenky jsou stále více ženské
Těší nás, že sportovní móda je stále více „fashion“ a ženská. Podprsenky na sport jsou toho jasným důkazem. Pastelový odstín mentolové zelené krásně zvýrazní sluncem políbenou pokožku a vy se v ní díky ženskému střihu a vycpávkám budete cítit sebejistě a žensky. V létě si ji můžete dovolit bezproblémově i bez svrchního tílka či topu.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek